Meteovista

Dolní Morava

Wil je skiën, snowboarden of langlaufen in Tsjechië? Bekijk hier de actuele sneeuwradar en de plaatsen met de meeste sneeuwval in Tsjechië. Zo ga je goed voorbereid op skivakantie.

Risico op branden als gevolg van langdurige droogte en hardere wind. Mogelijkheid van ernstige branden met daaruit voortvloeiende schade. Mogelijke schade aan ecosystemen, eigendommen, bosbouw, landbouw, enz. Risico op letsel bij mensen. Verslechtering van de luchtkwaliteit, wat ademhalingsproblemen en andere gezondheidsproblemen kan veroorzaken. Mogelijke verkeersproblemen als gevolg van verminderd zicht. Steek geen vuur aan in de open lucht, verbrand geen gras, rook niet en gooi geen sigarettenpeuken op de grond. Gebruik geen draagbare kachels of andere bronnen van open vuur. Houd u aan de lokale verboden die zijn afgekondigd vanwege droogte en brandgevaar. Wees alert bij het gebruik van landbouwmachines en in de buurt van spoorwegen, waar vonken van wielen en remmen vegetatie kunnen doen ontbranden.

Geldig tot:: 9 augustus om 14:30

Vandaag
11° / 20°
Morgen
12° / 25°
Uitgebreide weersverwachting 

Actuele sneeuwinformatie

Sneeuwhoogte voor top en dal, en informatie over sneeuwkwaliteit en laatste sneeuwval.

Top - 1224 m

0 cm

Dal - 665 m

0 cm

Sneeuwkwaliteit

Niet gemeld

Laatste sneeuw

30 maart

Sneeuwverwachting komende 7 dagen

Zie wanneer verse sneeuw valt en plan je wintersport optimaal.

Zaterdag 8 aug

0 cm

Geen sneeuw verwacht

Skipiste informatie

Alles over skipistes, skiliften en beschikbare faciliteiten in Dolní Morava.

Skipiste

0 van de 10 km

Rodelbaan

open

Funpark

open

Oefenweide

0 km

Beginners

6 km

Gevorderden

1 km

Expert

1 km
Check live beelden
Er is helaas geen data beschikbaar voor Dolní Morava voor de komende 2 uur.

Actuele sneeuwhoogte en gemiddelde

Actuele sneeuwhoogte in Dolní Morava dit winterseizoen voor top en dorp vergeleken met gemiddelde sneeuwhoogte in Dolní Morava gebaseerd op de laatste 10 jaar.

19 november 2025

Top20 cm

Dal5 cm

Gem. top10 cm

Gem. dal5 cm

Beste maanden voor wintersport in Dolní Morava

Hier vind je de beste maanden om op wintersport te gaan naar Dolní Morava. Dit is berekend op basis van klimaatdata, gemiddelden van de afgelopen 6 jaar.

November

Zeer slecht

0 cm

5 dagen

32%

December

Zeer slecht

10 cm

10 dagen

31%

Januari

Slecht

20 cm

12 dagen

38%

Februari

Slecht

30 cm

10 dagen

43%

Maart

Zeer slecht

20 cm

8 dagen

52%

April

Zeer slecht

0 cm

5 dagen

54%

Goed voorbereid op wintersportvakantie!

Lees hier alle tips en informatie om je wintersportvakantie tot een succes te maken.