meteovista

Weer geen spelbreker tijdens GP-Azerbeidzjan

02 juni 2021, 14:20

Actueel
Formule 1 Bakoe

De zesde race op de Formule 1-kalender staat op het programma en gaat door het stratencircuit in hoofdstad Bakoe. Het weer is geen spelbreker want zowel ten tijde van de vrije trainingen op vrijdag als tijdens de kwalificatie op zaterdag om 14:00 uur blijft het droog en schijnt de zon volop.

De krappe straatjes in de Azerbeidzjaanse hoofdstad zijn een uitdaging en leveren schaduwplekken op maar na de listige en haakse bochten zullen de coureurs veelal in de volle zon ontzettend hoge snelheden halen in het laatste gedeelte waarbij men bijna compleet vol gas kan gaan.

De wind waait in de middag matig vanuit het noorden en met temperaturen van 24 of 25 graden is de bandenkeuze waarschijnlijk wel duidelijk. De GP van Azerbeidzjan begint op zondag 6 juni 2021 om 14:00 uur Nederlandse tijd. Ook dan wordt droog en vrij zonnig weer verwacht.

Foto: Dan Istitene/Getty Images

Diana Woei

Door Diana Woei

Meteoroloog

Weernieuws-onderwerpen

Kies een onderwerp om meer te weten te komen over het weer…

Nieuwsoverzicht